GAME OF THRONES 2014 GALA

Dünyanın en çok izlenen dizisi. Fantastik bir dünyada her sezon yüksek bütçeli bir film gibi. Sadece 10 bölüm yayınlanıyor ve bütün bir sene konuşuyoruz. Nisan’da 4. sezon ilk bölüm yayınlanacak. Tabi öncesinde Premier’i yapıldı, biz de sizin için inceledik.

Avery Fisher Hall’da yapılan galada tabiki kırmızı bir halı olmazsa olmaz. Gecenin en görkemli objesi dragon büyüklüğündeki şehir otobüsü. Girişteki dev dragon da fotoğraflarda göreceğiniz gibi ünlülerin uğrak yeri olmuş. Hatta en ilginç pozu Sibel Kekilli vermiş diyebiliriz.

game of thrones 2

İçerde ise New York Flarmoni orkestrasının muhteşem konseri ile dizi müzikleri harmanlanmış. Co-creator David Benioff ve D.B. Weiss yeni sezonu anlatmış. “After-Party” Doğa Tarihi Müzesi’nde gerçekleşmiş. Bu kadar kalabalık bir sanatçı kadrosuna sahip dizide, atraksiyon mutlaka olmuştur ancak partide olmadığımız için asparagaslara izin vermeyeceğim 🙂

Truva filminden sonra Çanakkale’ye getirtilen büyük truva atı artık şehrin en çok fotoğraf çekilen mekanlarından biri. Dizi bittikten sonra üretilen dragonlardan birini de alırsak, benzer bir ilgiyi yaratacağını düşünüyoruz. Bu fikrimizi Turizm Bakanlığı’na iletsek mi, ne dersiniz :)?

Leave a Reply

Close ()