Four Seasons Bosphorus

Boğazın hemen yanında, İstanbul’un en merkezi yerlerinden birinde olan Bosphorus, birçok etkinliğe ev sahipliği yapabilecek imkanlara sahip. Ayrı fuayeleri olan iki balo salonu ve daha samimi toplantılar için altı farklı salon mevcut. Bosphorus, 800 kişilik bir düğün davetinden, 1000 kişilik bir kokteyle veya 20 kişilik bir toplantıya kadar çok çeşitli mekan alternatifleri sunuyor.

Four Seasons Bosphorus’un en ünlü salonu Atik Paşa Balo Salonu.  Resepsiyonlarınız için ideal olan salon 1000 kişilik bir kapasiteye sahip. Terasıyla ayrı bir 1000 kişilik kapasite sunuyor. Özel toplantılarınız için Kanlıca Salonu 36 kişilik sınıf düzeni, 30 kişilik U oturma düzeniyle önemli misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz en güzel mekanlardan biri. Daha samimi bir mekan arıyorsanız Tarabya salonunu tercih edebilirsiniz. Tabi Emirgan, Beylerbeyi ve Hisar salonları da, benzer toplantı ihtiyaçlarınıza alternatif, muhteşem boğaz manzaralarıyla hizmetinizde. Eğer 400 kişilik bir organizasyon yapmak istiyorsanız, Bosphorus salonu tam size göre. Gördüğünüz gibi Four Seasons Bosphorus’ta, birbirinden çeşitli salon alternatifleri sizi bekliyor.

Bir etkinlikte akılda kalan en önemli noktalardan biri de menü. Executive Chef Sebastiano Spriveri, kariyerine Four Seasons Milan’da başlamış. O bir İtalyan ancak Türk Mutfağının klasik tatlarına kattığı özel dokunuşlar ile, davetinizde damağınızda muhteşem tatların kalmasını sağlıyor. Etkinlikten önce menü seçimi için Four Seasons’a özel davet ediliyor ve muhteşem tatlar arasından hangisini seçeceğinizi şaşırıyorsunuz. Tabi bu noktada Empire Event olarak deneyimlerimizi sizinle paylaşıp, en doğru kararı almanızı sağlıyoruz.

İşte Four Seasons Bosphorus’u daha yakından tanımak için hazırlanmış güzel bir video. Umarız mekan kararı verirken, özel yazımız size yardımcı olmuştur. Başarılı bir etkinlikte buluşmak dileğiyle..

Leave a Reply

Close ()