Etkinlik Mekanları – İstanbul

”Mükemmellik olağanüstü şeyler yapmakla değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir” demiş Salvador Dali.  Yapılan organizasyonlar doğru ekiple yürütülürse mükemmellik ve başarı kaçınılmaz oluyor elbette. Istanbul büyük ve  büyülü bir şehir. Içinde son derece değerli bir tarih , görkemli bir geçmiş ve modern bir gelecek barındırıyor.

Ama yine de organizasyonların mükemmel olmasındaki en önemli unsurlardan biri de hiç kuşkusuz mekanlar. Lakin mekanlar hayalleri, hayaller de mekanları süsler aslında.

Örneğin ; yıkık, dökük, virane bir lastik tamirhanesini;  eski bir  ahşap atölyesini  ya da ihtişamlı  bir sarayı mazbut bir eve dönüştürebilmek gayet  mümkün. Yeterki hayal edilsin. Çünkü organizasyon planlanırken, hayal etmek Empire Event ekibi için ilk kural.

Yazı dizimizde İstanbul’daki mekanları sizin için mercek altına alacağız. Popüler mekanların yanında, özel davetleriniz için ideal yepyeni mekan alternatifleri sizleri bekliyor. Tabi Empire Event olarak, bu mekanlardaki onlarca etkinliğimiz ile tecrübeli ekibimiz de sizi 🙂

Fours Seasons Istanbul Bosphorus

Leave a Reply

Close ()