1 Yılın Ardından…

15 yıl oldu markaların hayallerine, düzenlediğimiz etkinliklerle hayat vermeye başlayalı. Hep bir köşede vardı Empire Event’i kurma tutkusu. En doğru zamanda, en doğru ekiple 1 sene önce bu hayal gerçekleşti.

1 yıla neler sığdırmadık ki ? Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla, hayalleri zorlayan etkinliklere imza attık. Günden güne büyüyen ekibimiz, sektörün en dinamik ve yaratıcı etkinlik kadrosu olduğunu her organizasyonumuzda kanıtladı. Empire ailesinin yeni üyesi Empire Design ise bu senenin son sürprizi olarak hayata geçmek üzere.

Bu kadar kısa sürede, önde gelen markalarla çalışabilmenin sırrı ise işimize olan tutkumuz, yeniliklerin peşinde koşma arzumuz ve hepsinden önemlisi birlikte çalışırken duyduğumuz keyif.

Biz turkuazın enerjisine inanarak bu yola çıktık. İlk günkü enerjimiz 1 yılın sonunda hala bizimle. Hızlı ancak her anı anlamlı olan ilk yılımızda, yanımızda olan herkese sonsuz teşekkürler. Seneye çok daha büyük, belki de sınırların ötesinden, yeni başarılarımızı kutlamak dileğiyle…

Bengü Osmanağaoğlu

One reply on “1 Yılın Ardından…

  1. Canım Kuzenim,
    Herşeyin gönlünce olacağı, herzamanki gibi büyük başarılara imza atacağın ve herkezin Empire Event farkını anlayacağı daha nice yıllar dilerim… Sevgiler..

Leave a Reply

Close ()